KABINET VODSTVA ZDS

Jože Smole, generalni sekretar
T: +386 1 563 48 80
E: joze.smole@zds.si

Mag. Tatjana Pajnkihar Napret, namestnica generalnega sekretarja
T: +386 1 563 48 80
E: tatjana.pajnkihar@zds.si

Maja Ceglar Ključevšek, samostojna svetovalka za ekonomske zadeve
T: +386 1 563 48 80
E: maja.kljucevsek@zds.si

Marija Horvat, vodja odnosov s člani in promocijo
T: +386 1 563 48 88
E: marija.horvat@zds.si

Martin Šmalčič, vodja kabineta vodstva
T: +386 1 563 48 80
F: +386 1 432 72 14
E: delodajalci@zds.si

Frida Bertoncel, vodja izobraževanj in koordinator za kadrovske zadeve
T: +386 1 563 48 87
E: frida.bertoncel@zds.si

 

PRAVNA SLUŽBA

Maja David, samostojna pravna svetovalka
T: +386 1 563 48 80
E: maja.david@zds.si

Lina Fratnik Andrić, samostojna pravna svetovalka
T: +386 1 563 48 80
E: lina.andric@zds.si

 

SLUŽBA ZA PREJEMKE IZ DELOVNIH RAZMERIJ

Mag. Slavi Pirš, vodja službe za prejemke iz delovnih razmerij
T: + 386 1 563 48 80
E: slavi.pirs@zds.si

Nataša Peterca, samostojna svetovalka za prejemke iz delovnih razmerij
T: +386 1 563 48 80
E: natasa.peterca@zds.si

 

SLUŽBA ZA DAVKE IN PRISPEVKE

Kristina Barič Prelogar, vodja službe za davke in prispevke
T: + 386 1 563 48 80
E: kristina.baric@zds.si

 

PROJEKTNA PISARNA

Barbara Hrovatin, koordinatorka projektov
T: +386 1 563 48 81
E: barbara.hrovatin@zds.si

Mag. Maja Šoba Tovšak, koordinatorka projektov
T: +386 1 563 48 89
E: maja.soba@zds.si

Maja Platnjak, koordinatorka projektov
T: +386 1 563 48 80
E: maja.platnjak@zds.si

 

Informativni obračun plač

Za vas smo pripravili priročne obrazce za obračun plače, obveznosti po podjemni pogodbi ali pogodbi o avtorskem delu, obračun prispevkov za socialno varnost za zasebnike in lastnike zasebnih podjetij, ki nimajo plače/družbenike, ter obračun dohodka po pogodbi o opravljanju začasnega ali občasnega dela, sklenjeni z upokojencem.

Preverite obračun

Bodite na tekočem

Želite prejemati e-obvestila o izobraževanjih, ki jih organizira ZDS, in drugih pomembnih novostih?

Prijavite se na e-novice